29.6.2010
"KONEČNE VOĽNO"
29.6.2010

Tak a je to tu. Som druhák. Všetky skúšky tohto semestra a aj roku sú hotové a mne neostáva nič iné, iba sa pýšiť podľa mňa slušným priemerom 1,43 za celý rok. :) Poslednú skúšku sme mali z anorganickej chémie s doc. Segľom, u ktorého sme si napokon aj vybrali miesto v labáku, kde chceme popri škole pracovať. Budúci týždeň (lebo teraz idem za Aďkou) mu napíšem mail a dohodneme podrobnosti. Zo skúšky sme dostali ja tesne B a Aďka C.

Ale dosť už o škole. Sú tu prázdniny a udialo sa nemálo vecí. Babka Jelka sa sama vydala letecky do Bulharska :D, malý Martinko už konečne stojí a má štyri zuby, Aďka s rodinou ukončujú pomaly sťahovanie vecí do nového domu, Slovensko vypadlo z MS :D a čo je najpodstatnejšie, ja si len tak sedím doma a lebedím. Ale to sa zmení. Zajtra dostáva celé Slovensko vysvedčenia a to je termín, kedy sa pre mňa začína plnenie mojich záväzkov! Pekne si ich sem spíšem a potom aspoň uvidím, ktoré som splnil. :)

1. naučiť sa základy angličtiny
No slovná zásoba by aj celkom bola zo skladieb a filmov, ale musím si pozrieť základnú gramatiku. :)
2. práca v labáku
Uvidíme ako sa podarí, či sa nezačne až na nový školský rok, kedy sa má spúšťať nový reaktor.
3. športovať
To už plním, však za posledné štyri dni mám na bicykli najazdených 132 km.
4. brigády
S Aďkou sme sa zaregistrovali v agentúre ŠTOR, kde majú jednorázové brigády, väčšinou tak jeden, dva dni dopredu. Tak snáď ich budem mať aspoň zo päť.
5. navštíviť Kalinov
O áno, Kalinov. Malebná dedinka na severovýchode Slovenska, posledná zastávka pred poľskými hranicami. Určite sa tam chcem ísť tento rok znova pozrieť. Zrejme pôjdem s rodičmi niekedy v auguste.
6. občas sa pozrieť do skrípt
To len preto, aby som si obnovil v hlave zabudnuté, či jemne zaprášené šuflíčky s fyzikou, matematikou, či chémiou.

Tak som zvedavý, či toto všetko postíham a prežijem v zdraví. Dúfam, že áno a po prázdninách znova nabehnem do študáckeho života, ale už ako druhák. :)
Osobný blog...
MENU
COUNTER
BLOG
DESCRIPTION
UPDATE